Aktualności

Kadeci 2003 z prezentem urodzinowym da trenera Kamila! I miejsce w Gnieźnie !

Dobre i mniej dobre informacje płyną z Gniezna gdzie dwie nasze drużyny wzięły udział w 16 Międzynarodowym Turnieju Koszykówki Gniezno 2018!

Podopieczni trenera Kamila Czapli drużyna chłopców rocznika 2003 zwyciężyła rywalizację w swojej grupie wiekowej odnosząc komplet 5 zwycięstw z nieznanymi dotąd zespołami z różnych krajów.

Wyniki naszych kadetów były następujące:

SKM Zastal - Iława Basket 107 - 8

SKM Zastal - Sklep Polski Gniezno 55- 42

SKM Zastal - Telleborg Pirates 77 - 46

SKM Zastal - CMT Brest 55 - 35

SKM Zastal - Ironi Ness Ziona 75 - 42

Odnosząc pierwsze miejsce w turnieju drużyna kadetów tym samym zrobiła trenerowi Kamilowi świetny prezent urodzinowy!

Popularnemu "Czapiemu" życzymy wszystkiego dobrego, wciąż wielkiej pasji, realizacji planów i marzeń oraz samych dobrych chwil w życiu prywatnym i zawodowym! Sto lat dla trenera Kamila Czapli.

 

W turnieju uczestniczyła również drużyna dziewcząt SKM Zastal rocznika 2003. Podopieczne Agaty Grabowickiej zaprezentowały się tym razem nieco gorzej. Dziewczyny grały z bardzo silnymi drużynami. Odniosły dwa zwycięstwa przy 5 porażkach zajmując 11 miejsce w turnieju.

Wyniki:

SKM Zastal - Załęże Rzeszów 38 - 33

SKM Zastal - South West 27 - 47

SKM Zastal - Legion Krasnojarsk 13 - 115

SKM Zastal - La Basket Warszawa 22-36

SKM Zastal - Karol Rotmanka 21- 66

SKM Zastal - Wales Girl Team 32 - 55

SKM Zastal - UKS Leśna Wronki 50 - 8

To było bardzo dobre doświadczenie zebrane dla obu drużyn. Przerwa w sezonie rozgrywkowym trwa więc gry turniejowe o stawkę na pewno nie idą na marne a zawodnicy, zawodniczki i kadra trenerska nie zapominają o prawdziwej rywalizacji.

Gratulujemy postawy obu ekipom a przede wszystkim zwycięstwa w turnieju drużynie SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra r. 2003 z trenerem Kamilem Czapla