Aktualności

Za nami pierwszy dzień 1/4 MP Juniorów

Niestety w pierwszym spotkaniu naszej drużyny w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Juniorów przegrywamy z ŁKS Szkoła Gortata Łódź 70 -80. Łodzianie wzięli rewanż na spotkanie rozegrane we Wrześniu 2017 w "winobraniowym" turnieju w Zielonej Górze. Dzisiaj to oni byli lepsi i przez większość spotkania dyktowali warunki na parkiecie. Nasza drużyna przystąpiła do spotkania bardzo emocjonalnie. Tak bardzo chcieli wygrać, że mało co wychodziło.

Łodzianie dobrze bronili i mocno atakowali tablicę. Mnóstwo piłek zbierali w ataku, ponawiali akcje i już w pierwszej kwarcie udało im się uzyskać kilku punktową przewagę.

Drużyna SKMu grała nerwowo lecz woli walki odmówić im nie można. Walczyli o każdą piłkę i gdy tylko nadawała się okazja próbowali odrabiać straty.

Pod koszami mocno pracowali W.Kamrowski i W.Dymiński. Dobre wejście z ławki rezerwowych dał Edwin Mackiewicz.Dwoili i troili się bracia Siminscy jednak na wyrównaną i dobrze dzisiaj usposobioną drużynę z Łodzi okazało się to zbyt mało. Łodzianie nie dali się dogonić w czwartej kwarcie i wygrali dzisiejsze spotkanie 80 - 70 Punkty zdobyli: