Aktualności

Zwycięstwo w dolnośląsko - lubuskiej lidze młodzików

Dolnośląsko - Lubuska Liga Młodzików 25.03
SKM Zastal - Sudety Jelenia Góra 74 - 52

Liga młodzików nabrała tempa. Wczoraj drużyna SKM Zastal w dobrym spotkaniu pewnie pokonała Sudety choć zwycięstwo łatwo nie przyszło.
Obie drużyny przystąpiły do zawodów bardzo ambitnie. Walka na parkiecie trwała od samego początku a to zwiastowało dobre widowisko. Mocna obrona z obu stron na pograniczu faul. Szybki mecz.
Zawodnicy Zastalu mozolnie budowali przewagę. Przez trzy kwarty było to kilka punktów przewagi po naszej stronie natomiast w czwartej kwarcie zastalowcy postawili przysłowiową kropkę na " i " wygrywając tę część spotkania aż 26 - 13

Naszych chłopaków pod nieobecność Michała Siwickiego w zastępstwie prowadzi Kamil Czapla i widać, że szybko trenerowi udało się dotrzeć do zawodników.
Drużyna zielonogórska zagrała mądrze i zespołowo zarówno w ataku jak i obronie. Brawo !