Aktualności

Wygrany maraton we Wrocławiu!

Wygrany maraton we Wrocławiu!
Wczoraj trzy nasze drużyny rozgrywkowe rozegrały swoje mecze ligowe z WKK Wrocław. Bilans 2-1 dla Zastalu ! :)

W pierwszym spotkaniu nasza drużyna Kadetów U15 pokonała po dogrywce WKK 92 - 89!
To było niesamowicie emocjonujące spotkanie. Otwarte, ofensywne, do ostatniego gwizdka arbitra walka toczyła się na każdym centymetrze parkietu. W dogrywce SKM zwyciężył 18-15 a całe spotkanie 92 - 89! Kapitalne zawody w naszej drużynie rozegrał Jakub Więckowski który uzyskał aż 43 punkty!

Dla SKMu punktowali:
Cieślak 17
Więckowski 43
Wieczorek 12
Kunc 6
Szcześniak 6
Kopaczewski 3
Rudkiewicz 2
Wawrzkiewicz 2

Jako drudzy na parkiet wrocławskiej hali hali wyszli Juniorzy II.
Podopieczni Marka Hossy po przerwie ligowej rozegrali słabsze spotkanie. Po spotkaniu trener do końca zadowolony nie był jednak udało się zwyciężyć WKK II Wrocław wynikiem 72 - 67.

Punktowali dla SKMu:
Przybyła 14
Szymański M. 14
Matkowski 13
Kordel 7
Rzechtalski 7
Mackiewicz 6
Sobczak 6
Gawlik 5

Było to ostatnie spotkanie juniorów II w sezonie. Trener Marek Hossa dziękuje wszystkim swoim podopieczny na grę, walkę i świetną postawę w czasie mijającego sezonu. Niektórzy zawodnicy drużyny juniorów II wspomogą juniorów I w walce w ćwierćfinałach MP 2018.

Przysłowiową wisienką na torcie tego dnia było ostatnie spotkanie Juniorów I.
WKK Wrocław vs. SKM Zastal Junior I 98 - 81

Niestety juniorzy SKMu musieli uznać wyższość aktualnego lidera tabeli przegrywając to spotkanie 17 punktami.
Przez trzy kwarty walczyliśmy jak równy z równym a wynik meczu wahał się na 3-5 punktów przewagi wrocławian. W ostatniej kwarcie wrocławianie włączyli drugi bieg i odjechali naszej drużynie. Wojciech Dymiński zdobył wczoraj 43 punkty! a poprzednim spotkaniu z WKK II miał aż 51 oczek. Widać leżą wymagający wrocławianie naszemu skrzydłowemu. Brawo!

Punktowali:
Kamrowski 14
Siminski Mikołaj 10
Siminski Michał 9
Błoszyk 3
Tomczyk 2
Dymińśki 43

Drużyna trenera Kamila Czapli zajęła trzecie miejsce w tabeli i awansowała do ćwierćfinałów MP !

Ostatecznie wczorajszy maraton wygrywamy na wyjeździe 2-1!

Gratulacje drużyny i trenerzy!