Aktualności

Pierwsze pojedynki ligowe w Zielonej Górze w Nowym Roku

Po noworocznej przerwie do ligowych pojedynków wrócili kadeci SKM Zastal trenera Kamila Czapli.

W pierwszym pojedynku Nowego Roku podejmowali we własnej hali drużynę Chromika Żary.

Spotkanie od  samego początku układało się po myśli zielonogórzan. Już w pierwszej kwarcie udało się zaskoczyć drużynę z Żar kilkoma kontrami, rzutami trzypunktowymi i tym samym uzyskać znaczną przewagę która do przerwy wynosiła prawie 30 punktów. W drugiej połowie nasi kadeci kontrolowali mecz i nie pozwolili zbliżyć się przeciwnikowi. Trener rotował zawodników, ćwiczył różne warianty w ataku pozycyjnym. Ostatecznie zwyciężyliśmy w tym spotkaniu aż 43 punktami nie pozwalając rywalowi rzucić więcej niż 50 punktów. Wynik 91 - 48!