Aktualności

T.A Sztuder S.C. sponsorem SKM Zastal!

Niezmiernie miło poinformować nam, że do grona sponsorów klubu SKM ZAstal Fatto Deweloper Zielona Góra dołączyła firma T.A Sztuder S.C. !

Kilka słów o firmie:
Zakład Wylęgu Drobiu Tomasz & Andrzej Sztuder produkcja prowadzona jest w czterech zakładach: ZWD Wijewo, ZWD Pław, ZWD Dzierżoniów oraz ZWD Drezdenko gdzie sezonowo lężone są wyłącznie pisklęta gęsie.

Roczna produkcja wynosi ponad 50mln wylężonych piskląt, jednorazowo 115 tysięcy piskląt, każdy nakład pochodzi z jaj kur w tym samym wieku. Lężone są pisklęta brojlerowskie Ross, Cobb, Hubbard Flex, które spełniają wymagania wynikające z Certyfikatów Jakości Piskląt przyznanych firmie braci Sztuder na podstawie regularnych audytów kontrolnych przez komisje z Wielkiej Brytanii (ACP) oraz Holandii (IKB). Dzięki temu jako jedyni mogą sprzedawać pisklęta do Niemiec.

O tym, że bezpowrotnie minęły czasy małych lokalnych wylęgarni przekonuje nas przykład dynamicznie rozwijającej się od ponad 10 lat firmy ZWD Tomasz i Andrzej Sztuder s.c.
w 100% kapitał polski. Wtajemniczeni wiedzą, że ich przygoda z wylęgarnią zaczęła się dużo wcześniej, na początku lat dziewięćdziesiątych. Znajomi Tomasza i Andrzeja Sztuder mówią, że o wylęgach wiedzą oni wszystko. Tomasz i Andrzej Sztuder jak mało kto znają najgłębsze tajniki
lężenia doskonałych piskląt. Atutem braci jest ich wykształcenie w zakresie nowoczesnego zarządzania i marketingu. Zdobyta wiedza pomaga im niezwykle sprawnie kierować ogromną
firmą, w której co tydzień lężonych jest ponad milion piskląt brojlerowskich.Roczna produkcja tego giganta na polskim rynku wyniesie w 2009 r. ponad 50 mln wylężonych piskląt. Biorąc pod
uwagę udział w produkcji krajowej, to znakomity wynik. W najbliższych planach jest budowa na południu Polski piątego, największego i najbardziej nowoczesnego zakładu wylęgu drobiu w Polsce.Swoją karierę bracia Sztuder rozpoczęli w dzisiaj już nieczynnym zakładzie w Krośnie
Odrzańskim. Obecnie produkcja piskląt prowadzona jest w czterech zakładach wylęgowych pokrywających zasięgiem swojego działania znaczny obszar zachodniej Polski, są to: ZWD Pław, ZWD Dzierżoniów, ZWD Wijewo oraz ZWD Drezdenko.

Firma wspierać będzie drużynę żeńską SKM Zastal rocznika 2003 (trener Agata Grabowiecka) oraz młodsze dziewczyny z rocznika 2006!

Witamy na pokładzie klubu SKM Zastal i serdecznie dziękujemy!