Aktualności

T.A Sztuder S.C. sponsorem SKM Zastal!

Niezmiernie miło poinformować nam, że do grona sponsorów klubu SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra dołączyła firma T.A Sztuder S.C. !

Kilka słów o firmie:
Zakład Wylęgu Drobiu Tomasz & Agnieszka Sztuder produkcja prowadzona jest w dwóch zakładach: ZWD Wijewo, ZWD Pław, gdzie sezonowo lężone są wyłącznie pisklęta brojlerowskie.

Roczna produkcja wynosi ponad 50mln wylężonych piskląt, jednorazowo 115 tysięcy piskląt, każdy nakład pochodzi z jaj kur w tym samym wieku. Lężone są pisklęta brojlerowskie Ross, Cobb, Hubbard Flex, które spełniają wymagania wynikające z Certyfikatów Jakości Piskląt przyznanych firmie braci Sztuder na podstawie regularnych audytów kontrolnych przez komisje z Wielkiej Brytanii (ACP) oraz Holandii (IKB). Dzięki temu jako jedyni mogą sprzedawać pisklęta do Niemiec.

O tym, że bezpowrotnie minęły czasy małych lokalnych wylęgarni przekonuje nas przykład dynamicznie rozwijającej się od ponad 10 lat firmy ZWD Tomasz i Agnieszka Sztuder s.c.
w 100% kapitał polski. Wtajemniczeni wiedzą, że ich przygoda z wylęgarnią zaczęła się dużo wcześniej, na początku lat dziewięćdziesiątych. Znajomi Tomasza i Agnieszki Sztuder mówią, że o wylęgach wiedzą oni wszystko. Znają najgłębsze tajniki lężenia doskonałych piskląt. Zdobyta wiedza pomaga im niezwykle sprawnie kierować ogromną firmą, w której co tydzień lężonych jest ponad milion piskląt brojlerowskich. Roczna produkcja tego giganta na polskim rynku wyniosła w 2009 r. ponad 50 mln wylężonych piskląt. Biorąc pod uwagę udział w produkcji krajowej, to znakomity wynik. W najbliższych planach jest budowa na południu Polski piątego, największego i najbardziej nowoczesnego zakładu wylęgu drobiu w Polsce. Obecnie produkcja piskląt prowadzona jest w czterech zakładach wylęgowych pokrywających zasięgiem swojego działania znaczny obszar zachodniej Polski, są to: ZWD Pław, ZWD Dzierżoniów, ZWD Wijewo oraz ZWD Drezdenko.

Firma wspierać będzie drużynę żeńską SKM Zastal rocznika 2003 (trener Agata Grabowiecka) oraz młodsze dziewczyny z rocznika 2006!

Serdecznie dziękujemy!